GUDE COMBI 190

Toto zařízení značky GUDE COMBI 190 se vyznačuje:

Už jsem musel v několika případech řešit stížnosti , že zpočátku nějaký čas problémy nebyly ale problémy s časem přibývaly, až nakonec svářečka skončila u mne.

Věřte, nejsem příznivcem měnit a měnit a doufat, že to tzv. "vyjde".

Popíši tento poslední případ:

Zoufalý majitel ji přivezl s tím, že s ní odpočátku zakoupení byly problémy. Tak jsem zařízení rozebral a ejhle na jednotce řízení už evidentně někdo "PRACOVAL". PŘIDANÉ ELEKRONICKÉ SOUČÁSTKY, patřičně zasilikonované, tomu nasvědčovali. Velkou módou , patrně z poznatků napájecích zdrojů počítačů, je bastit kondenzátory - pokud něco nejede ihned nastupuje BASTLÍŘ S PÁJKOU a šup, napájí a patřičně přitmelí masivní kondezátor na DPS.

A JE TO - tedy jak by konstatovali známé postavičky PAT a MAT. Jenže svářečka není tranzistorové rádio.

K věci: 

Zde už pomoci nebylo. Už jen podle popisu potíží, které mě majitel popisoval bylo jasno:

TOTO JE DALŠÍ COMBI 190 co je zralé na změnu - ovšem na změnu k trvalému DOBRÉMU výsledku.

Zde musím konstatovat, že kdybych zařízení neznal, tak bych jej musel podrobit zkoušce svárem. Není to zkouška komplikovaná, ale časově náročná a tudíž NEZAPLATITELNÁ.

Změnu vidíte z obrázků jde především o mechanickou změnu a montáž nových prvků.

Ovládání stroje se po změně stalo přehledným, srozumitelným a jednoduchým. Svářečka dostala novou osvědčenou jednotku řízení, ale to ještě nebylo vše. Jak jsem psal, mezi televizí a svářečkou je propastný rozdíl.

Podle mne toto zařízení muselo mít problémy již od začátku bez ohledu na stav jednotky řízení. Ten kdo zařízení vymyslel, ten vinu žádnou nenese, koncepce není špatná, ale ten kdo zařízení sestavoval ten buďto málo ví o problematice sváření a nebo jen mechanicky plní pracovní úkoly a jde domů s ve 14.30 a druhý den opět....... .

S HESLEM:    " VŠAK ONO SE TO V ČESKU PRODÁ"

a prodá ......  .

loading