KS 250 na kapitalistickém západě

Dobrý den,

zdravím všechny, kdo vlastní a tudíž znají svářecí zdroj KS 250 - výrobek socialistického systému, který pokud jej šrotaři neudolají bude sloužit majitelům dalších 50let bez mrknutí oka.

K příběhu:

začalo to jako obvykle telefonátem. Jenže dialog měl být veden buďťo v němčině nebo v angličtině a nabízela se i francouština. No já, odchovanec, proti své vůli socialismem /zde má být úsměv/, kromě pozdravu neumím ani slovo cizím jazykem. Tak jsem se chytil záchranného kruhu v podobě e-mailové adresy.

Pán byl ochoten a tak vzápětí přišel e-mail a již vybaven překladačem v češtině. 

Pán je z Belgie, vlastní KS 250 a ptal se, zda je k prodeji regulační deska KS 250 inzerovaná zde na mém e-shopu.

Odpověď jsem zaslal kladnou, jen jsem jej požádal o trpělivost, abych než odešlu jednotku řízení ji odzkoušel a následně poslal. Pán byl ochtoten posečkat. Jenže já jsem technik tak jsem se opatrně dotázal co je s původním regulátorem - opověď byla strohá: "byla zaslána k opravě a nějak se ztratila"

Po odzkoušení byla jednotka zabalena a odeslána do Belgie.

Vím,  pokud jste očekávali nějaké svářečské drama, tak jsem Vás patrně zklamal, ale KS 250 v Belgii to už je patrně rarita. No vidíte, dnes je jí učitě přes 31 let a dalších 50 let bude sloužit a to bez UHLÍKOVÉ STOPY - opět úsměv.

Tak neotálejte, máte-li někde kolem sebe KS uschovejte ji, opravte ji, když už nic jiného bude to za čas RARITA a nafinále zdroj příjmu za MĚĎ - opět úsměv

Příjemné podzimní dny 2021 s FFP2 na tváři

přeje Štěpánek

 

loading