Svarforum bobobo

SVARFÓRUM žije

tento příspěvek bych nepsal kdybych, mněl možnost se spojit s pánem, který si říka BOBOBO

zdá se, že na SVARFÓRU  je opět 'živo' účastník a myslím, že i zoufalec zvaný BOBOBO je zapřísáhlý nepřítel pana Štěpánka. A na druhé straně zapřísáhlý přívrženec pana Jiřího , který si říká JIRKATI.

Kdyby to šlo, vlezl by do zadnice komukoli, kdo by lahodil jeho egu.

Pěkně se oslovují JIRKO a dojemně se ucházejí o vzájemnou přízeň a tak dávají navědomost  všem zůčastněným jací to jsou machři /doufám jen, že nepatří doskupiny jedné menšiny, která bojuje za svá 'práva' a vodí se přitom za ruce/.

Tak ten makáč BOBOBO co spapal veškéré moudro chodí na mé stránky, tady šmíruje, chodí také na e-schop a na SVARFÓRU pomlouvá. Pomlouvá mne a drze a bez podkladů všem podsouvá že mám předražené zboží.

No budiž je to věc názoru a poznatku každého

A copak VÁM VŠEM TEN MACHR BOBOBO UKÁZAL 

co vám poradil, proč nemá on servis, proč nemá on e-chop? 

Takový schopný chlap a nebo, že byto byla nakonec baba? No musí se podívat bobobo do svých spodních kalhot.

Vždyť by vám všem mohl prodávat /to se asi pletu - on by nejspíše vám všem dával/ za ty nejlepší ceny. Ceny, které já nemám.

Tak se jen ptám proč odemne ještě někdo něco kupuje? proč každé pondělí musím odesílat zásilky??? když pan BOBOBO tvrdí, že je u mne vše o NULU dražší?

Já Vám povím proč to tak je.

Ten lidský chudák nesnese pomyšlení, že někdo má úspěch, že něco někdo umí nebo se něco naučí. Chvastoun nahrávající a přitakávající každému, kdo jako on - špína - špínu hází.

VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ ......... SI HLEDÁ.

VZKAZ PANU BOBOBO:

Jak sám psal: '....tuto knihu jsem viděl před padesáti lety ....' pane BOBOBO, ve vašem věku byste mohl být příkladem svému okolí, mnozí by si Vašich šedin mohli vážit, ale Vy se takto shazujete....

Bohužel tyto praktiky jste se naučil v socialismu. Jako učitel jste v roce 1989 zahodil stranickou knížku KSČ. Co jste nezahodil je Váš povahový profil, odpovídá té době tak, jak se projevujete, odpovídá jednání domovního důvěrníka 70. a 80. let minulého století, který donášel veškeré dění na STB. 

Jinak doma v obýváku jste byl hrdina-odpůrce komunizmu a v prvomájovém průvodu jste nosil děti na svých ramenou s mávátkem tak, aby Vás viděli ti ostatní a nikdo nemohl říct křivé slovo

PROTO SE NA VÁS NEMOHU ANI ZLOBIT, VY JSTE OBĚŤ DOBY, NA VÁS BY MNĚL BÝT VYPSÁN SPECIÁLNÍ ZÁKON O OCHRANĚ - PODOBNÝ JAKO ZÁKON NA OCHRANU PAMÁTEK v ČR

Tak tedy: kupředu levá, kupředu levá .......

Pěkný den přeje Štěpánek Zdeněk v.r.

loading