Svarforum po česku IV

Tak je to tu

podle výroků a následně skutků je poznáte .....

jeden jako druhý BOBOBO - JIRKATI - no klub důchodců ...... a jak drží pospolu !!!

JIRKATI si hraje na tátu a BOBOBO na policajta.

Upozornili mne lidé, co chodí na Svarfórum, že BOBOBO se zase navezl do dalšího člena - zřejmého odborníka.

Já nevím co tam kdo, na Svarfóru, hledá za štěstí, rozumím všelijakým pisálkům, přitakávačům, mastičům svého EGA a všelijakým patlalům, ale ODBORNÍKŮM ???? těm se tedy divím - mrhají vlastní energií a riskují, že je ze zálohy bude kde jaký SOUDRUH napadat, urážet ...... a dokonce bude obhajován.

Ať to byl VONT, SVAŘÁK a jim podobní S K O N Č I L I !!!!!

Moudrý a všeznalý MR. BOBOBO ZD., je chráněnec JIRKATI, Jirkati je sice odborník, ale v zásadě bodygard - JIRKATI stojí za BOBOBO SE STRANICKOU SOUDRUŽNOSTÍ a mr. BOBOBO zd. toho šikovně využívá a s radostí se opře do každého kdo něco ví, či se o něco snaží.

Nedivte se je to jen hra, hra se všemi zůčastněnými.

BOBOBO - udržuje pozornost všech 'ostrých' hochů, kteří patří do kategorie výše zmíněných nicmochrů, které uspokojuje ta snůška urážek, invektiv a napadání. Tito spolu s BOBOBO se v extázi plazí u klávesnice nad tím, jak zase někoho BOBOBO osolil.

JIRKATI - to je moderátor, který má pravomoci tak, jak mu stanoví pravidla Svarfóra. Ale nedbá jich, proto že BOBOBO je jeho kamarád, jak se sám přiznal. Navíc je podle JIRKATI kolega BOBOBO přecitlivělí člověk atd. sami si tu selanku přečtěte.

HRA pokračuje. To není vše, zavším stojí majitel Svarfóra - vzdělaný člověk /ing./.

KOUTNÝ - ADMIN - tomu tato hra vyhovuje nejvíce. Jde jen a jen o přístupy na danou stránku. Patrně se opakuji, ale pro úplnost to ještě jednou napíši:

Na svarfóru ze strany KOUTNÉHO - JIRKATIHO - BOBOBO nejde o nějaké seriózní povídání. Nejde ani o technické rozbory. KDYBY TOMU TAK TOTIŽ BYLO, TAK NEDOVOLÍ, aby se tam takové ubohé, ponižující, urážlivé příspěvky objevovali.

Přeji pěkný den

Zdeněk Štěpánek

 

loading