Transpocked a Váš soused

máte souseda? Dejte pozor může to být odborník na svářečky!!!

Zda je to terno či průůůůůšvih poznáte až tehdy, když se Vám porouchá Váš o blíbený Transpocket.

Tentokrát mně nevolal zákazník, ale SERVIS svářeček:

' Dobrý den, máme tu zákazníka, a nepodařilo se nám pro něj opravit svářečku Transpocket 1400. Můžeme mu dát na Vás kontakt?'

vidíte i takto může začínat drama s názvem:

Transpocket 1400 a mů j soused

Začnu od konce. Transpocked 1400 náš kolega House invertor opravil, je opraven, oprava stála peníze,

 ale je opraveno!

Jen nám nešlo do hlavy, proč tam zase chybí ty nešťastné šroubky a fólie.

Zavolal jsem zpět do výše zmíněné opravny, zda tam fólie a šroubky nezůstaly, byl jsem ujištěn, že ne.

Nemám důvod nedůvěřovat /mám celkem dobré zkušenosti s dotyčným opravářem/ a tak jsem usoudil, že muselo v procesu servisu Transpocketu nastat něco, co nevím.

Při předávání opraveného zařízení jsem si zahrál na vyšetřovatele a s opatrností jsem započal výslech:

'Pane vy jste mně něco zapomněl říci' říkám majiteli

'Co myslíte',  trošku kličkovaná

'No já nemohu pochopit, jak se mohly ztratit ty vnitřní fólie ze zařízení, když mně tvrdíte, že nikde jinde v opravě to nebylo jen u toho jednoho opraváře' nedal jsem se. 

Pán se však zamyslel a pomalu to z něj lezlo 'Počkejte, ano já jsem zapomněl, já mám ve vesnici souseda a ten prodává svářečky a tak jsem si myslel, že by se na to mohl podívat. A taky se na to díval deset dní, ale neopravil to. Doporučil mně, abych to zavezl do opravny. Poslechl jsem jej a tam si také nevěděli rady a nakonec to skončilo u vás.'

Tak to už jsem doma, on soused, mimo chodem DOBŘE ZNÁM TO JMÉNO - stálo by za zveřejnění, se na tom Transpocketu podepisoval celých deset dní, neopravil a ani už nevrátil ty drobnosti.

Tak jen pro informaci široké veřejnosti: dotyčný zničil  i stěžejní součástku -procesor, ten řídí celý systém, toho zařízení, patrně pistolovou pájkou. Nehledě k dalším pokusům, které tam nadělal  SOUSED odborník.

Nezbylo, než použít z jiného podobného šrotu procesor a ostaní zákroky najít a odstranit. Jak jsem už psal Transpocked 1400 byl zachráněn za poloviční cenu, než stojí klasická výmněna celé základní desky.

Pozorně si prohlédněte svého souseda, možná v něm dřímá odborník, ale vy to nevíte. Většinou to poznáte až vám OPRAVÍ vaši svářečku.

Omlouvám se všem odborníkům, kteří se v této povídce viděli. Přece byste se nerozrušovali je to jen a jen povídka.

Poznámka autora  .... ale z praxe

pěkný opravárenský den

loading