Zamyšlení nad tím kdo je ekoterorista

EKOLOGIE  "hýbe" světem

HURÁ jsme zase o krok dále, jen z mého pohledu, technika a opraváře svářeček, jen HLEDÍM co to tu vlastně celý národ hlásá za bludy.

Tak například svářeček UTA 200 za deset let její výroby bylo vyrobeno cca na 30 000 kusů.

Do roku 1990 jsme měli v domovních rozvodnicích pouze dva jističe tzv "světelné" a tzv "motorové" a z toho důvodu jsme bez problémů doma pustili soustruh, pilu ale také svářečku. 

To však demokracie nemá ráda. Demokracie potřebuje  ........ a proto, aby se naše zemně rozvíjela rychleji, efektivněji a z důvodů podobných frází zavedli jsme  zavedli tři jističe tzv "B", "C", "D". 

A je vymalováno, na jistič B idukční stroj většího odběru nespustíte. Mnozí, žel nepoučení, zákazníci k nám přijedou v domnění, že jejich svářečka je vadná, že vyhazuje jistič a to mnozí přijedou i s invertorem na opravu a při přebírání do opravy mě vypráví jak svářečky jim tzv. odešly, že měly  vadná trafa a tak je sešrotovaly - no prostě smutné. 

Poznámka: nevím jak je to možné, ale i nově projektované průmyslové haly mají mnohdy v rozvaděčích vyprojetované jističe řady B.

Zkuste zažádat dodavatele el energie o změnu jističe, alespoň na C. ha ha ha - není zájem.

Tak se ty svářečky typu KS, UTA WTU a jim podobné ocitnou kde ??? VE ŠROTĚ !!!! 

Rád bych jednou potkal člověka co by spočítal jaké množství energie a vynaložených prostředků bylo potřeba k vývoji a posléze k výrobě takových zařízení, které dnes hloupě šrotujeme. To ještě není konec, rád bych znal ekonomické náklady na recyklaci.

Tak bludy o tom, že někdo, kdo topí uhlím je EKOLOGICKÝ chudák je nic proti NÁRODNÍMU EKOTERORISMU,  kde jednoduchou a lacinou formou jsme donutili majitele strojů a zařízení a mnohých svářeček dát je do šrotu .

Bylo to skutečně národním bohatsvím, že jsme "zdědily" množsví  výrobků, které nás mnohé přežívají a přežií.

Tedy na závěr:

AŽ BUDETE PŘEMÝŠLET  KAM A JAK TŘÍDIT ODPAD - VZPOMEŇTE NA TY KDO S EKOLOGIÍ HAZARDUJÍ DNES A DENNĚ, VZPOMEŇTE NA TO, ŽE OBYČENÝ JISTIČ STAČÍ K TOMU, ABY SE Z NÁS VŠECH STALI EKOTERORISTÉ  a to vědomně či nevědomně

Pěkný jarní den přeje Štěpánek

pro Vaši informaci zde je odkaz na pojednání o problematice výše uvedené problematiky

JAK SPUSTIT SVÁŘEČKU NA JISTIČI "B"

loading