Slovo na úvod

PROČ EXISTUJÍ www.SVARECKY.COM

Dobrý den vážení čtenáři,

Nejsem odborník na technolochgii v oblasti sváření, ale byl bych asi byl hodně mimo, kdybych se ve své praxi něco nepřiučil a ledasčemu neporozumněl.

Konec konců, při čtení asi poznáte kde mám mezery a kde snad něčemu rozumím.

Nesvářím, tedy určitě ne profesionálně. Samozřejmě moje profese mne nutí, abych základní úkony zvládal, už jen proto, abych byl schopen svářecí zdroj předvést při prodeji či při předání z opravy.

Stránky  www.svarecky.com vznikly

na podnět příspěvků pověstného svarfóra, kam jsem se přihlásil před nějakým rokem, v domnění, že to bude užitečné jak pro mne, tak možná i pro někoho jiného. Zvolil jsem zkratku svého jména a přijímení Zdeště - Zdeněk Štěpánek.

Jak jsem na svarfórum vstoupil a postupně přispíval, množili se dotazy. A tak odpovídáte jednou po druhé a po ....

píšete a píšete. Čas běží a vy místo abyste odpočíval, nebo pracoval, tak přemýšlíte nad tím co napíšete. Mnohdy zjistíte, že nějaký dobrák patrně invalida na hlavu si tam z vás dělá dobrý den a vy se snažíte něco vysvětlovat ..... .

Svarfórum má jednu nevýhodu /třeba se to časem zlepší/ přispěvovatelé mohou volně 'motat' cokoli jakkoli a nakonec je v tom guláš. Není zde roztříděno, kdo je jak znalý a co vlastně hledá a v jakém okruhu znalých se při čtení či diskuzi pohybujete.

Není tam určité pravidlo, které by jasně vymezovalo, že se někdo NEBUDE svévolně, škodolibě nebo dokonce sprostě vyjadřovat na adresu diskutujících v tématu. I neznalý má právo jak na otázku, tak na odpověď.

Takové faktory mlží téma a nejsou prakticky k ničemu. Připouští se to patrně z důvodů touhy po co největším množství přístupů na stránky. Tento fakt mne přivedl na myšlenku vytvořit  stránky

www.svarecky.com

za účelem jednoduchého odkazování, kde čtenář může najít odpověď na množství záklaních a stále se opakujících otázek.

Mně to ušetřilo energii a dotyční se mohli jednoduše poučit na daném odkazu a dále pokračovat v plodné diskuizi.

Netvrdím, že všechny mé články jsou na odborné výši, ale co píši, se snažím napsat srouzumitelně a zodpovědně. 

www.svarecky.com

Ono by se dalo něco podobného zařídit na stránkách svarfóra, ale ........

Po založení stránek jsem mohl opustit psaní rozsáhlých a opakujících se příspěvků a věnovat se potřebnějším věcem s tím, že jednoduše odkazuji na své stránky. /což je trnem v oku svarfóra a různých žálivců, kilerů, bobobo, Zeelenků, kilerosů a jiných slávy chtivých ..../

Jak dostávám od Vás mnohých zprávy, stránky jsou života schopné a svým způsobem přínosem. Děkuji.

Pro ještě větší rozšíření možností jsme zřídíli jednoduchý elektronický obchod eshop.svarecky.com

není to obchod, kterým bych někoho chtěl ohromit či předehnat. Můžete tam najít jak svářečky, tak i drobné náhradní díly. Pokud byste mněli nějaké speciální přání, potom napište je možné že v našem skladě věc máme, jen jsem ji nezveřejnil a to bude tak 70%.

Pokud byste mněl někdo nějaké připomínky či náměty naprosto svobodně je napište sem: kontakt každý podnět může být přínosem

Děkuji Všem příznivcům za morální podporu, zákazníkům radostné a příjemné sváření s novými či opravenými stroji.

Příjemně prožité chvíle na stránkách www.svarecky.com
s mottem:


.............DOBRÝ SERVIS, PŘÍTEL VAŠICH SVÁŘEČEK.......

přeje

Zdeněk Štěpánek

P.S. děkuji za pochopení, naplnění obchodních stránek a uveřejňování nových článků jde mnohdy pomalu

loading